| Unique a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi! Eu caut de mult un program prin care de exemplu : scrii cu cuvintele tale, si o voce sa le rosteasca, eu stiu, ma rog, ce scriu eu, vocea sa zica ce am scris~! Va rog mult, am nevoie foarte mare. Vreau sa imi fac un site ceva, si vreau o voce ca sa adune vizitatori.Si as vrea sa spuna ceva de genul bine ai venit si chestii de ale mele.Va rog mult de tot
Stiti cumva un program? Sau voci ceva asemenatoare
siteul este pentru miss and mister! Va rog eu am cautat peste tot si n-am gasit nimic pe nicaieri!
Nu stiu daca ati inteles ce-am zis eu dar cred ca da! Mersi mult, dau fundita stati linistiti!happy

Răspuns Câştigător
| nOnameFound a răspuns:

Http://text-to-speech.imtranslator.net/ aici e in engleza si daca scrii in romana iti zice el dar cu accent englezesc;) sau mai bine aici ai la laegere: varianta Halloween care este cu un mormant si vorbeste de te sperie, Eric si Jennifer english voice, Carmen care vorbeste romana, Jacek si Ewa polish voice :) sper sa te ajute:) fundita? :D

3 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Cauta pe google TalkAny.winking

| nOnameFound a răspuns:

Scuze nu am dat site la al doilea era http://say.expressivo.com/ pls fundita

| christina_7410 a răspuns:

Se numeste "talk it " big grin