| gabriela209 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de caminele din Bucuresti: anul viitor eu si o prietena vrem sa stam impreuna, insa ea da la Politehnica si eu la Psihologie. Ne lasa sa fim cazate in acelasi camin, in aceeasi camera, la cerere? Tin sa mentionez ca ea nu vrea in caminele Politehnicii din cauza galagiei.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate asa ceva, fiindca fiecare student apartine de alta facultate iar caminele sunt ale facultatii respective.
Oricum nu veti sta numai 2 fete in camera, fiindca camerele au 4 si 5 paturi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, fiecare facultate are alocate niste locuri in anume camine si se intra pe baza de medie...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce pretentii aveti dar de ce vrei sa stai cu ea in aceeasi cameră? Sunteti casatorite?laughing lesbiene sau ce

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Puteti pune jumate jumate si stati in chirie intr-o garsoniera.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Fiecare facultate are alocate anumite camine. Cum locurile sunt putine nu aveti nici o sansa sa stati impreuna.