| alabalaportocalala a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au terminat calasa a 7-ea anul acesta!: ce lecturi ati facut pe parcursul anului?

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Morometii a fost cel mai imp(am avut un fragment din vol 1)in rest am mai avut o poezie cu o albina in care la final moarebig grin de la tudor arghezi dar nu mai imi amintesc cum se numea.si de la ion luca caragile 2 loturiwinking.in rest nu imi mai prea amintesc. oricum sper ca te-am ajutatwinking. astea is mai imp sa zicemhappy