| 7Azaky a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care sunt in Vodafone pe abonament!
Inafara de *123# cum pot afla cate minute mai am?(sau daca nu stiti, in ce interval de ore se actualizeaza informatiile de la *123#)
Si cum aflu care este data in care mi se va reactualiza abonamentul(adica cand voi avea minutele la loc) ca am uitat data!
Cel mai bun si complet raspuns va primi funda, restul raspunsurilor vor primi vot pozitiv!
Va urez sarbatori frumoase si un Paste fericit >big grin

4 răspunsuri:
| miln a răspuns:

Pai eu stiam ca daca suni la *123# iti arata creditul iar mai apoi iti va da un sms prin care iti spune cate minute/mesaje mai ai si cand se reinoieste

| 7Azaky explică (pentru miln):

Asa era pe cartela, pe abonament nu imi spune decat cate minute mai am big grin (dar eu as vrea sa stiu la cat timp se reactualizeaza informatia, fiindca de ieri de la 8 pana acu...nu imi arata cate minute am mai consumat)!

| miln a răspuns (pentru 7Azaky):

Pai nu stiu ce sa zic, cred ca intarzie asa mult fiindca au o problema la departament

| cristinutza2002 a răspuns:

Pai mai poti scrie #123# asa fac eu dar la o fosta prietena era #*123# si intervalul de ore nu exista vb un pic dupa aia te uiti si vezi asa e la mine si casa afli cand prrimesti minute muitate zilnic la min si vezi cand primesti alt ceva nu stiu. funda?