| Liuuu a întrebat:

Am si eu o nelamurire! pun un link pe facebook... dar eu vreau sa apara sa dai direct click pe play (adica casuta aia unde sa se vada video), dar nu-i asa...adica imi apare de ex. www.youtube.com/mileycyrus etc. si eu vreau sa imi apara direct! ajutati-ma! Ms mult! >:D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la videoclip pe youtube si da click pe DISTRIBUITI ->click pe COD DE INCORPORAT ->copiezi tot codul acela(albastru) si il postezi pe facebook si o sa-ti apara direct play!
Bafta!