| ehfdhdsksdlasd a întrebat:

Oare o sa atace cineva Rusia vreodata? iar daca ataca si pierde Putin ne omoara pe toti cu nuclearele?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai Ucraina ataca Rusia

| KovacsB a răspuns:

Balamucul asta a aparut doar din cauza nevoii de a inlocui proiectilele si rachetele vechi din depozite.
Americanii au pus un fata un actor evreu care isi recita foarte bine rolul.
Stiau foarte bine care va fi reactia Rusiei daca se duc cu Nato la gardul lor.

| Mindfulness a răspuns:

Nu cred că are cineva curaj să atace Rusia, ne omoară dar și ei vor fi rași de pe fata pământului!

| anonimulll12345 a răspuns:

Rusia a fost atacata si batuta intruna dar niciodata complet infranta incat si-a revenit si s-a razbunat. Acu noroc cu nuclearele, Rusia le va folosi fara ezitare daca considera ca e pe cale sa piarda. Dar spre deosebire de mituri Nuclearele nu distrug lumea. Nucleara e doar o bomba mare