| FlaviusCristian a întrebat:

Am si eu o problema cu placa video on-board. Ama vut o placa video nVidia GeForce7300 dr mi s-a ars si acum am ramas doar cu cea on-board dar nu am driver pentru ea decat daca instalez vista. As dori sa stiu daca stie cineva vreun link pentru download-ul unui driver care sa aiba 3d accelerator graphics.

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Cauta producatorul placii de baza si descarca driverul de pe site-ul lor. Pentru asta poti scana PC-ul cu Everest 5.50 sau Aida32
ori
scaneaza PC cu Driver Genius, poate gaseste un driver!