| zanetty a întrebat:

Am si eu o problema... pc`u meu isi da restart de fiecare data cand intru pe youtube, dar numai in momentul cand dau play la un videoclip. am reinstalat adobe flash player...si degeaba. Dau play la videoclip se blochceaza 5 secunde si restart!
Ajutati`ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Deschiderea unei instante de flash player pe youtube foloseste 50% din capacitatea unui procesor de 2, 7GH la o temperatura de 35 de grade, Daca temperatura creste CPU se utilizeaza si mai intensiv pana ajunge la 60-80 sau 90 de grade si isi da restart (depinde la ce temperatura e setat din bios)
Deci: Problema ta are un singur raspuns, inlocuieste pasta termoconducatoare (Sigur e uscata).
Bafta! kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa scanezi calculatorul? Probabil ai un virus, eu am patit cam acelasi lucru doar ca isi dadea restart atunci cand intram pe internet
Succes

| cristinelM a răspuns:

Iti recomand sa folosesti google chrome sau mozilla sau opera. Daca tot asa ai probleme, reinstaleaza windows-ul.

Răspuns utilizator avertizat