| Ale31 a întrebat:

de ieri cand intru pe youtube si dau pe un videoclip imi apare " an error occured, please try again later " i-am intrebat si pe prietenii mei si nimeni nu are problema asta. Astazi am instalat Adobe Flash Player ultima versiune si tot nu merge. Va rog sa ma ajutati. Multumesc happy ( dau funda )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comexiunea internetului e de vina.
Asa mi s-a intamplat si mie.

| Ale31 explică (pentru anonim_4396):

Si cat a durat pana si-a revenit?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce internet ai.
eu de ex. a trebuit sa stau sa reconectez wirelessu si era asa de enervant ca se bloca apoi imaginea si nu-s e incarca.
inca nu merge?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan serverele Youtube au probleme ceea ce înseamnă că e posibil ca unele video/audio să meargă doar câteva secunde, apoi să dea eroare:
-singura idee să treci peste (momentan, dar se va rezolva) este să folosești Internet Explorer (problema apare doar în browserele bazate pe webkit - soluția a fost testată în orice condiție pe orice browser de mine)

| Ale31 explică:

Asta se intampla la toate videoclipurile*