| AwesomeGurl a întrebat:

Am si eu o problema. Am un BlackBerry Curve 8520 si de fiecare data cand intru pe youtube, nu ma lasa sa vad nici un video. Imi apare mesajul " An error has occured attempting to play media. " E problema de la telefon? Si inca ceva , imi trebuie Adobe Flash Player? De unde il pot descarca pentru BB? Dau fundita. Multumesc.
P.S : Exista cumva copie dupa BlackBerry si se poate ca eu sa am o copie?! o_O

Răspuns Câştigător
| NaughtyLaLa a răspuns:

1.Verifica Sursa de internet.2.Se gaseste Adobe Flash Player pentru telefoane dar nu este cazul.deoarece nu stiu daca este acelasi sistem dar am si eu un Iphone 3 si un Iphone 4G.si pe amandoua merge Youtube-ul si n-am Adobe Flash Player.3.S-ar Putea Sa fie Copie daca nu merge deloc.Vezi si tu.