| cel0mai0enervant0forum a întrebat:

Am si eu o problemahappy Toate iconitele din calculator imi apar cu NUME. exe, NUME. txt, etc.
Normal nu trebuia sa se vada... cum fac ca sa apara din nou normal fara. txt,. exe?

Răspuns Câştigător
| Nyku_5126 a răspuns:

Deschizi orice fereastra din explorer (My PC, My documents...etc)
Din meniu alegi Tools > Folder options.
In fereastra in care ti se deschide dai click pe optiunea View (cea din mijloc)
Te uiti putin mai jos in lista aia si cauti: "Hide extensions for known file types"

O bifezi, dai apply si inchizi.
Asta e tot, extensiile vor fi asunse.

1 răspuns:
| cel0mai0enervant0forum explică:

Merci mult, Nyku_5126 happy