| AdiClipota a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu ce s-a intamplat cand am deschisPC nu imi apareau iconitele si nu puteam sa fac nimic cu, cursorul. inconitele imi apar doar in safemode/safemode with network cum pot rezolva problema? sa imi apara iconitele in normal

Răspuns Câştigător
| ovydyu1992 a răspuns:

Daca ai windows xp scuze dar nu stiu...incearca la fel si pe xp

5 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

E stikt sau virusat windows`ul reinstaleaza`l sau dai o reparare de windows... Sau incearca sistem restore (restaurare sistem)

| ovydyu1992 a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai windows 7 te duci in start->control panel->tasck bar and start menu si vezi ca sus in stanga sunt niste casute din alea la care bifezi.O bifezi DOAR PE PRIMA niciuna alta.Bafta! Funda>?

| AdiClipota explică (pentru ovydyu1992):

Am windows XP

| ovydyu1992 a răspuns (pentru AdiClipota):

Dat fiind faptul ca mi-ai dat funda inseamna ca a mers?big grin

| ovydyu1992 a răspuns (pentru AdiClipota):

Daca ai windows xp scuze dar nu stiu...incearca la fel si pe xp

| AdiClipota explică:

Am windows XP ovydyu