| Ch3aKy89 a întrebat:

Am si eu o rugaminte, care stie si poate sa ma ajute, Vreau sa-mi arate programele ca in poza, cand duc sageata pe programele din bara de instrumente sa mi-le arate asa... deocamdata imi arata simplu, duc sageata si nu imi afiseaza programele ca in poza! MS

http://img541.imageshack.us/img541/4349/windows7taskbar1 024x640.jpg

3 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Ai nevoie de Win 7 sau in caz ca ai Xp cauta pe internet "Windows 7 Tranformation Pack" sau "Vista Transformation Pack".
Baftawinking

| BruneTTe a răspuns:

Pai ca sa se intample asta, trebui sa ai fie Windows Vista, fie Windows 7. Deci nu Windows Xp. Instaleaza`ti unul dintre cele 2 wind` si vei avea asa...

| Ch3aKy89 explică:

Am windows 7, mi-a aratat pana acum cateva zile, ce vreau eu sa-mi arate din nou problema e ca nu stiu cam sa fac sa fie la fel!