| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Am si eu suma de 200 de lei pe un cont SuperBet...cand dau retragere pe un cont bancar, dupa un anumit timp imi apare retragere refuzata...de ce? mentionez ca depunerea am facut-o tot dupa acel cont bancar.ce ar trebui sa fac? daca ma duc in agentie sa ii scot personal merge?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Pentru ca nu ai citit termenii si co dițiile!

Scrie acolo ca nu ai cum sa retragi nici un ban pana la un rulaj de macar 4000 lei

Asa ca apuca-te si joaca

Ca altfel primesri 50 lei vaucer bonus intri si iti ceri banii fara sa joci
Sau castigi cu 1 leu 200 lei si ii vrei

Invatare de minte data viitoare sa citesti termenii si conditiile inainte sa dai accept!