| Xenoverse a întrebat:

Acum o saptamana mi-am facut cont la superbet si apoi am mers la agentie ca sa depun banii ca sa ii joc online.

Dar zilele astea nu am avut noroc la pariuri numai surprize am intampinat in unele meciuri si intrebarea este ca nu mai am niciun leu in cont oare trebuie sa merg iar la agentie ca sa depun o anumita suma?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Vinde-ți casa si pune toți banii la superbet, ca să fii sigur că-ți ajung pentru o săptămână de pariat.

Că altfel văd că nu ești capabil să pricepi că pariurile sunt o taxă pe prostie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Pai, cam tu ce crezi?
Sa ai o zi buna.

Răspuns utilizator avertizat