| elenacostache a întrebat:

Am si eu un sistem Logitech si s-a stricat nu stiu ce are. daca vreau sa acult o melodie spre exemplu se aude muzica dar vocea doar putin...ce sa fac? ca nu stiu? ajutati-ma plssssad

4 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Ii bagata bine mufa la calk?

| Killer200 a răspuns:

Ai umblat de la "mixer" de la calculator? Boxele la acelasi nivel? Mufa? Altceva nu stiu thinking

| elenacostache explică (pentru Killer200):

Am incercat in tot felul si mufa din spate si setarile si boxele am schimbat si am pus altele tot ale sistemuluistraight facenu pot sa imi dau seama ce are...ms frumos:*

| elenacostache explică (pentru Killer200):

Uite am umblat si la mixer..in winamp se aude cat de cat ''bine'' dar daca vreau sa vad un film online sau sa ascult muzica pe youtube nici o seansastraight face