| Annya206 a întrebat:

Am si o problema legata de blogger. Daca am un domeniu si doresc sa-mi mut blogul de pe blogspot pe domeniu prorpiu, este obligatoriu sa platesc serviciile DNS la firma de la care am domeniul? Am facut toate setarile necesare in blogspot si panou DNS dar site-ul inca nu functioneaza.
Cei de la care am domeniul mi-au spus ca pentru o anumita suma pe an ofera ei setarile complete DNS si asistenta.

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Hm. Eu mi-am achizitionat domeniu propriu pentru blogger, si mi l-a transferat in termem de. 2-3 zile

N-am avut probleme, sincer, am luat un site la nimereala si am luat pe 1 an intreg...

Nu stiu care-i faza :/. Dar nu e obligatoriu sa platesti nimic la blogger. Eu tot ce-am platit a fost la firma de la care mi-am cumparat domeniul.