| micurutza2005 a întrebat:

Am sters pe cineva din lista de mess si acum am scris-o inapoi si nu mai imi apare in lista de mess si cu numele si cu id de mess ci numai id de ce? cum sa fac sa apara tot cand dau click pe ea sa-i trimit mess, cand i trimit mess acolo sus scria numele ei si in paranteza id de mess acum nu scrie decat id de mess nu stiu daca ma intelegeti ce vreau sa spun dar daca ma puteti informa ce sa fac ar fi bine.

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Mergi pe icon-ul persoanei respective din lista si dai clic dreapta cu mouse-ul si apoi completezi campurile din contact details asa cum vrei sa apara in lista.

6 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Poate nu ti-a dat accept cand ai dat addbig grin

| micurutza2005 explică:

Leonardk mersi am reusit sa rezolv problema mersi si la restul.

| lololololol a răspuns:

Daca nu ai umblat in Settings, probabil nu ti-a dat add, la sfarsit mai trebuia sa fie scris xxxxx@yahoo.com-Add request pendind, asta inseamna ca inca nu ti-a dat add!

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Din cauza la mess cred asa am patit si eu dezinstaleazal si instaleazal din nou thinking

| mikella a răspuns:

Iti scrie asa pentru ca ea nu ti-a dat add. mai asteapta vreo zi doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel cineva nu ti-a dat acceptul. Cand ti-l da atunci apare cum era inainte de al sterge.