| NothingImportant200 a întrebat:

Am si eu o problema legata de YM. Nu prea stiu cum sa explic, dar o sa incerc si sper ca si voi sa intelegeti ceva. Eu am un id, iar numele care imi apare la id este Ioana Ioana. Mi s-a parut ciudat sa fie de 2 ori si asa ca am pus Ioanaaa. La ceilalti din lista nu le apare doar Ioanaaa, ci Ioanaaa Ioana si nu stiu de ce. Eu ma am si pe mine in lista de mess si mie imi apare numele cum l-am facut eu adica Ioanaaa simplu.Cum sa fac sa nu mai apara asa si sa apara cum vreau eu?
P.S: Si inca o chestie. Mie in lista nu imi apare numele colegilor sa zicem cum l-au pus ei ci idul lor simplu. Cum sa fac sa le vad si eu numele care l-au pus ei si nu idul lor?straight face

Stiu ca nu prea este explicit, dar nu am avut cum sa explic altcumvalaughing.

Răspuns Câştigător
| AndrewBa a răspuns:

Cu idul pr tai, si mie mi se intampla la fel.
Yahoo-ul asta...e vreun bug de la ei,
si ca sa vada si ei numele tau, trebuie sa dai sus actions>send contact details!
Funda?

| AndrewBa a răspuns (pentru AndrewBa):

Cu casuta de mesaj adica dai pe ei, ca si cum le-ai scris sus si dupa te duci sus la actions...

| NothingImportant200 explică (pentru AndrewBa):

Si dau actions, send contact details si apoi imi apare lista cu toate numele. Le selectez pe toate?

| AndrewBa a răspuns (pentru NothingImportant200):

Pai da, la cine vrei sa trimiti, in cazul tau, la toti, da.
Tu ii selectezi pe toti.
Te-am ajutat?
Fundita? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Dai la numele tau sa-ti modici detalile...scrie prin engleza, si unde ai numele tau, pui acolo cum vrhappy

| ipswich a răspuns:

Click pe avatar, contact details, name: FIRST - Ioana sau cum vrei, name: LAST alt nume sau stergi ce e si dai click save&close ..pentru numele tau. Pentru al celorlalti probabil depinde ce mess ai happy