| piulita1112 a întrebat:

Am sun samsung star si nu ii mai merge toch screen-ul.nu l-am scapat sau am apasat prea tare.imi poate spune cineva ce are sau ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

E slabit touchscreenul, mergi la un service sa ti-l schimbe. Costa minim25RON si maxim 50RON.

| Americanuu a răspuns:

Elena, vorbim de N95 sau Samsung Star? laughing Ce sina? Unde? Atata timp cat display-ul vede si nu are zgarieturi/crapaturi nu ar trebui sa crezi ca e defect.

| TAZ_2382 a răspuns:

Incearca la un magazin specializat, eu cred ca este banda sau display-ul.

| Publicitatee a răspuns:

Da si eu am avut aceiasi problema. Mergi cu el la un centru pentru ca daca nu in curand ti se va abli tot ecranul cand vei ridica sina si nu iti va merge deloc.Eu la. m avut in garantie si mi l-a facut. Dar cred ca costa 2 milioane.