| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut ieri pe abonament la Cosmote si pana pe 8 trebuie sa ma incadrez intr-un anumit nr de minute. Problema este ca nu stiu cum sa aflu cate minute mai am, n-am mai avut abonament pana acum. Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Suni la *151# (gratis) si vei primi un mesaj cu nr de minute in retea de mesaje si minute nationale.

Sper ca te-am ajutatbig grin

Pa, pa:X

| Liviu a răspuns:

A trecut pe abonament mei oameni buni
NU E LA CARTELA

Trimite un sms gol la 1515 si vei primi acel sms happyin maxim cateva clipewinking
Eu am abonament de 2 ani (am facut recent 2 ani)
DEci 1515 sms golwinking

| BlueBolty10 a răspuns:

*123*1# minute in cosmote,*123*2# SMS-uri si *123*3# minute nationale.(*134# pentru cati euro mai ai).