| cosss a întrebat:

Am un detector de radar super cat sve-92p. stie cineva unde as putea gasi un manual de instructiuni pentru el? ce am eu e in limba japoneza, chineza... si nu inteleg nimic...

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ar trebui sa incerci pe site-ul producatorului sau importatorului.sau sa mergi la o firma de traduceri unde sa-ti traduca in romana manual original din limba japoneza.

assiris
| assiris a răspuns:

Mai ai rabdare, politia se chinuie sa le scoata legalitatea si poate nu vei mai avea nevoie de el :p

| carmen_9743 a răspuns:

Pe net sigur

| carmen_9743 a răspuns:

Sper sa te ajute ca eu n-am de gand sa citesc, daca nu... mai sapam, la volan respect viteza legala pentru ca-mi iubesc prea mult permisul (mama ce tare sunt! mint desigur dar eu conduc zilnic doar in Bucuresti unde n-am cum sa depasesc viteza legala, in afara Bucurestiului n-am condus nici macar 100m)

| Tralala22 a răspuns:

Pe net nu sunt? eu am luat o dracovenie de Beltronics PRO RX 65 i de pe http://detector-radar.com/ si m-a scapat de cateva amenzi pana acum.