| Thomas80 a întrebat:

Am un hard disk Seagate si am nevoie de cablu pentru al conecta la laptop, sa vad ce e pe el. Ce fel de cablu am nevoie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sau cumperi un rack

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un cablu, il bagi in laptop iar daca e hard de pc, cumperi un cablu sata
https://www.emag.ro/......D77ZJDBBM/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.emag.ro/......DQ9690BBM/

dar ambele mufe sa fie negre

| Thomas80 explică (pentru RAY):

Mersi Ray, nu vreau sa-l bag in laptop, a fost " lovit" in trecut, am unul nou in laptop. Doar vreau simplu sa-l conectez exterior si cred ca e nevoie cum ai zis tu un cablu sata dar si cu o mufa gen usb? Cum e asta? Cel care mi-ai trimis nu cred ca se potriveste

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sau cumperi un rack