| Emitzu95 a întrebat:

Am un Ipod Nano de 16gb si am o problema cu el! Nu se deschide decat atunci cand e la incarcat sau conectat la PC... Nu stiu ce sa fac. I-am facut restore, dar degeaba!

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu cred ca poti sa-l repari singur.Du-l la reparat..Nu conteaza cat costa.raised eyebrows

| goshty a răspuns:

Ai o problema la baterie ca nu iti retine curent in ea. eu am avut un mp3 player cu aceleasi simptome, dar l-am uitat in pantaloni si a intrat la masina de spalat si totusi imi merge insa doar cand il tin la incarcat. deci schimba-i bateria ca asta e problema.