| amuzanta a întrebat:

Am un ipod nano 16gb si am o problema! Nu se mai incarca. momentan e descarcat si nu mi-l conecteaza pe pc.Adica ca si cum nu ar fi bagat, nu ar fi conecat. Ce pot sa fac? big grin

Răspuns Câştigător
| Vladutzu22 a răspuns:

Buna. Uita-te la seria sa intai, daca scrie by Apple va trebui sa mergi cu el intr-un service specializat sau la furnizori, daca nu scrie by Apple inseamna ca e o replica (intr-un cuvant chinezarie) si ce`a mai buna solutie ar fi sa gasesti o persoana in acest domeniu care ar putea arunca o privire prin el, ar putea fi devina acumulatorul. Sper ca te-am putut ajuta! happy