| Eduard_AlexTzu_1991 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 1640 cu procesor Intel Celeron la 1, 7Ghz, 2GB Ram, HDD 60GB, Video Intel 915 128MB.As vrea sa stiu ce Windows e cel mai bun:Windows XP, Windows Vista, Windows 7 sau Windows 8. ? P.S:Vreau sa aiba driverul de retea. Daca il gasiti, sa-mi dati linkul.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe calculatorul ala...XP. E slab de Win 7, iti va merge greu.

| fabilescu a răspuns:

La alegerea ta.eu unul iti recomand windows 7(xp e prea vechi, vista a fost praf dintotdeauna, iar windows 8 inca e in probe). http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_1640.html
aici ai driverele pentru el

| Eduard_AlexTzu_1991 explică:

Apropo,driverul de winndows 7