| clau1093 a întrebat:

Am un laptop Dell si pana mai ieri, inainte de a se lua curentul aveam laptopul conectat prin wi-fi. Dupa ce a venit curentul nu a mai mers. Imi spune ca nu am conexiune la internet. Calculatorul merge care e conectat printr-un fir in spate. Ce pot sa-i fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa te duci la centrul tau de unde primesti net(first class, etc.)
Sper sa ti fie de folos informatiile!

| clau1093 explică (pentru anonim_4396):

Da, probabil am sa sun la ei ^_^. Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru clau1093):

Nu ai pentru ce! Am avut si eu probleme de astea si asa le am rezolvat!