| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop la care am placa video de 64 mb ati radeon integrata nu stiu modelu si nu am driver poate face cineva rost de el pe internet, mersi

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Cauta pe google aida este un program care o sa-ti arate ce componente ai in calc. si vezi ce model ai la placa video

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Cauta neaparat modeul pentru a sti ce sa gasesti pe pe net... fara model nu te poti apuca asa aiurea sa instalezi drivere la nesfarsit pana gasesti unu bun care ti se potriveste tie.