| RequalizeD a întrebat:

Am o problema la laptop(Assus), dintr-o data a inceput sa se vada imaginea invers.Se poate sa se fi ars placa video? Am dezinstalat driver-ul, iar acum se vede normal.Placa video este integrata de 1gb. Daca ma poate ajuta cineva, dau funda(sa stiu daca e de la placa video sau din alta cauza).

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nimic placa ta video! Ai apasat mai multe taste odata cum ar fi Ctrl+Alt+tastele cursor, probabil l-ai sters de praf asa deschis! Instaleaza driverul la loc si apoi dai click dreapta pe desktop ->graphics options ->rotation -> normal.
Bafta!

| AlexShadow26 a răspuns:

Nu e de la nici o placa si mie mi s-a intamplat si tot laptop de la Asus am si eu trebuie sa dai la screen resolution trebuie sa ai display mobile pc dislay resolution 1366 x 768 orientation landscape si la aia de sus cu 1 sau 2 trebuie sa ai 1 mult noroc

| TheAnswerMan a răspuns:

Cu susul in jos?
click dreapta-->graphic options-->rotation-->normal big grinFUNDA

| Lucian_5645 a răspuns:

Daca s-ar fi ars placa ta video, atunci fi sigur ca nu ai fi vazut nimic pe ecran. Puteai foarte simplu sa intri in setarile de la NVidia, ATI etc. sa vezi unghiul de afisare, acolo era problema.Dar reinstalarea driverului a readus toate setarile din fabrica.