| invatacel a întrebat:

Am un nokia 5800 express music. Ecranul mi se intorcea mereu in functie de cum tineam telefonul(orizontala sau verticala). Acum nu mi se mai schimba...ramane tot timpul pe verticala. Ce-am facut cu el? Si cel mai important...cum il fac la loc cum era inainte?

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Ori ai umblat prin setari, ori i'ai stricat senzorii.Iti propun sa mergi la un Service cu el.sau macar acolo de unde l'ai cumparat. L'ai scapat? Te'a prins ploaia cu el? L'ai bruscat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari-->telefon-->setari senzor-->rotire