| AlexCool_5717 a întrebat:

Am un pixel blocat pe Samsung Galaxy Ace si am incercat toate metodele sa scap de el si nu merge si este verde pixelul! (va rog ajutati-ma dau funda) Multumesc.

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu ai ce face ca sa il repari. Prietenul meu il are, si avea un pixel alb. Nu a putut scapa de el, fiind unica solutie sa il duca la reparat. Deci..asta e. sad

| Darcos a răspuns:

Salut!
Si eu am Samsung Galaxy Ace!

Iti recomand sa mergi cu el la reparatii[Cei de acolo vor stii ce sa faca]...

| LittleGirl00564 a răspuns:

Poti merge la garantie (daca ai) si sigur angajatii te pot ajuta dar uite-te daca acel pixel l-ai creeat tu din greseala sau este vorba de o problema tehnica pentru. ca daca te duci la garantie nu o sa te poata ajuta!