| ANNAx44 a întrebat:

Am un samsung galaxy gio. codat in vodafone. de abia ce l-am luat ieri... de aceea nu-mi merge netul pe el? happy l-am luat la liber dar cei de la voodafone mi-au spus ca numai codat il pot da si ca il vor decoda in cel putin saptamana. sa mai incerc sa ii fac netul sau sa astept pana mi-l decodeaza? ^_^ dupa ce il va decoda imi va merge internetul de la Cartela Frog pe telefon, nu \? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Outspoken2 a răspuns:

Buna. Daca telefonul este codat la Vodafone nu iti va merge netul nici cartela trebuie decodat. Daca ti-l v-a decoda iti va merge!
Un an nou plin de impliniri.

1 răspuns:
| tutorialevideo a răspuns:

Uite aici cum se decodeaza un telefon Samsung galaxy http://www.tutorialevideo.info/......cunde.html