| narcismolan a întrebat:

Am un Samsung galaxy star gts5280 si nu mai pot descarca imagine, muzica si altele de ce?

4 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Poate nu mai ai spatiu disponibil... Pune-i un card de memorie.

| Kombabv4 a răspuns:

Din telefon in calculator? Daca e asa trebuie ai ai stick de bluetooth il bagi in calculator il aprinzi si aprinzi si bluetooth-ul din telefon daca nu prin cablu universal de date si bagi cardul telefonului pe un stick normal si apoi bagi in calculator! Funda?

| narcismolan explică (pentru Kombabv4):

Nu ca am transferat datele in telefon