| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon dallas si nu gasesc ce melodii are.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Întrebarea ta n'are sens straight face

| Delillah a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

50 de puncte nu se culeg pentru raspunsuri stupide! fu.k off and die, biatch!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul e marca dallas si nu gasesc sa setez melodia pentru apel.

| Psihedelic777 a răspuns:

Te duci la meniu apoi la profiluri utilizator apoi la Stilul meu dar nu intri pe el doar il marchezi cum ar fi.Si o sa-ti apara optiuni in stanga jos apesi optiuni dupa care particularizare si pe acolo gasesti melodiile