| BeiBii_Anna_1995 a întrebat:

Am un telefon LG KP502 si cand bag USB in Pc nu se conecteza telefonul la Pc.As vrea sa stiu de ce? Dau funda...

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca LG PC Suite:
http://lg-pc-suite.en.softonic.com/download
(se descarca prin downloader-ul softonic. Citeste cand il descarci si
nu instala nicio toolbar cand iti cere.)
Link-ul e bun, eu l-am descarcat.

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa instalezi drive-ul in PC(cd-ul cu programul telefonului) apoi o sa-ti mearga.

| BeiBii_Anna_1995 explică (pentru alexs99):

Am instalat si cd si tot nu merge ...imi spune ca nu se conecteaza telefonul sad

| Geniuss a răspuns:

Buna happy am avut si eu un LG ca al tau e din cauza ca nu are drive ul instalat si.ia-ti un memori card reader si folosestel e cititor de carduri costa ma 10-20 lei p.s funda

| nikbad4u a răspuns:

Trebuie sa bagi in pc driver de la telefon adica cd cu programu de la telefon