| shutdown a întrebat:

Am un telefon nokia c3 si am bagat de 3 ori codul gresit iar acum nu mai merge nici cu codul bun ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca mai ai ambalajul de la cartela introdu codul PUK.Sau suna de pe alt telefon la relatii cu clientii din reteaua ta le dai codul cartelei si iti da codul PUK. Apoi tine minte PIN-ul ca sa nu mai patesti asa ceva.

1 răspuns:
| axeldavid a răspuns:

Parca trebuie sa astepti o jumatate de ora sau o ora pana sa poti baga iar codu