| PinkyHeiii a întrebat:

Dau fundita! Mi-am cumparat un telefon Samsung S5230 cu touchscreen si vreau sa fac niste poze cu el si nu stiu pe ce sa apas sa faca poza, ajutati-ma va rog! Ms :* happy big grin

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Pe butonul metalizat de pe lateral a fost construit sa il tii ca pe o camera foto

3 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Este un buton pe lateral cu negru si apasa pe el si se face poze:* FUNDA!?

| CrepăDulce a răspuns:

Buna. Pai normal ar trebui sa ai un buton pe marginea telefonului. Eu sincer nu stiu cum arata acest Samsung. adica am o idee dar nu cu toate detaliile. am cautat pe net si este un buton pe o laterala dar nu inteleg bine ce arata pe butonul ala. ori e pentru blocarea telefonului ori pentru poze. daca nu ai buton pentru poze, iti va arata pe ecran atunci cand te duci sa faci poza. Deci per-total butonul ar trebui sa fie lateralele telefonului iar daca nu, pe ecran cand faaci poza big grin funda#?

| xRoxiie a răspuns:

Ai in lateral pe grosimea telefonului un buton care are desenat un mic aparat foto. Apasa pe el pentru a face poza.