| anonimutz a întrebat:

Am un telefon Samsung Wave 575 și când vreau sa vizionez un clip de pe youtube îmi apare ` REÎNCERCAȚI `. Ce trebuie sa fac pentru ca sa-mi meargă? Care poate sa ma ajute va rog!

1 răspuns:
| 0nlyMe a răspuns:

Daca te conectezi prin wi-fi si ai router de la clicknet (nu mai stiu cum ii zice) problema se poate sa fie de la el. Am si eu unul si tot asa cand ma conectez cu telefonul la el pot sa intru pe net, dar cand vreau sa ma uit la un clip pe youtube se restarteaza routerul.