| Elinala a întrebat:

Am un tricou albastru si l-am patat cand m-am vopsit pe par. Am pus domestos ca sa scot pata, dar mi s-a decolorat tot, facanduse verde deschis. Cu ce pot sa il decolorez ca sa fie alb?

3 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Ti-ai spalat tricoul cu ""DOMESTOS""? Este pentru Wc, pentru microbi.Pe bune? De Vanish ai auzit?

| Elinala explică (pentru JamilaGizeh):

Am pus pe pata, nu l-am spalat. mi-a spus cineva care a patit la fel si a spus ca i-a iesit pata

| Mirela77 a răspuns:

E mai usor sa cumperi un tricou nou! Asta nu mai e bun de nimic.Domestos are clor si eventual poti folosi pe alb, dar nu este pentru haine pentru ca este prea concentrat si distruge materialul.