| anonim_4396 a întrebat:

Am un vis si acela unic, credeti ca daca contribui la el mult si ma rog se indeplineste?

5 răspunsuri:
| CataAndreea99 a răspuns:

Sallut! daca este un vis realizabil se poate indeplini cu multa munca si sa iti doresti cu adevarat incat sa faci multe eforturi se realizeaza. si eu am un vis unic si lupt pentru el deci continua sa contribuiwinking

| CataAndreea99 a răspuns:

Woodenpints daca nu ai ce cauta aici tulestiu esti si tu un mucos si faci pe interesantuwinking

| CataAndreea99 a răspuns:

Este atat de greu sa intelegi o mica greseala de scrierelaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca raspunzi in continuare, daca nu iti pasa de mine de ce dracu raspunzi la intrebarile mele? esti mai prost ca un copac.

| BlackSharingan a răspuns:

Salut! Da eu zic ca daca vei contribui in realizarea lui si speri sa se intaple nimi nu este imposibil happy