| Kikoo a întrebat:

Am vazut ca cei de pe watchsale.ro au preturile la ceasuri foarte mici in comparatie cu eMAG sau alte site-uri. Sunt fake-uri ori de ce sunt asa ieftine?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu sunt ieftine, sunt la aceleasi preturi. Am verificat dupa un ceas de-al meu si are exact acelasi pret pe site-ul asta. Sunt puse preturi exagerat de mari ca sa te faca sa zici : omg ce reducere, trebuie sa cumpar. E o strategie fumata si veche de marketing

| IIIshaneIII a răspuns:

Sunt mici preturile pentru ca fiecare are un telefon si poate verifica ora, data, anul, secolul etc.
Apoi mai exixta smartwatch-urile care sunt net superioare ceasurilor clasice

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Adaun de magazin daca nu sunt parteneri