| Milk Swan a întrebat:

Am vazut ca se strang puncte. Dar la ce folosesc acestea? Stiti? Va rog spuneti-mi si mie!

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Asta a scris Raluca(admin TPU)pe Blog-ul TPU.ro:
''La ce folosesc punctele obtinute? In primul rand, acestea sunt un instrument pentru realizarea clasamentului. De asemenea, pe baza de puncte, la un moment dat, vom oferi mici premii si vom face mici concursuri.) sper sa-ti fie de folos. mihai

1 răspuns:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si eu am pus aceasta intrebare si, din raspunsuri, am inteles ca in viitor se vor organiza mici-concursuri si de aceea este nevoie de punctaj big grin.Intrebarea aceasta mai bine le-o trimiti adminilor de la TPU.ro la sectiunea de jos ''contact'' si iti vor raspunde lunibig grin