| 4LeafCloves a întrebat:

Am vazut un film mai de mult si nu mai tin minte cum se numea.
In film ii povesteste bunica, nepoatei sale care vroia sa plece cu prietenul sau, povestea ei din tinerete. Bunica ei cunoaste un preot care vine in orasel, apoi devin prieteni. El trebuie sa plece in razboi, afla ca a murit, dar nu este adevarat, se casatoreste cu un vechi prieten apoi se intoarce el din razboi.
Daca stiti cum se numeste.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Filmul a fost din nou pe Hallmark, se numeşte Ironia sorţii(Though None Go with Me) cu Cheryl Ladd, a fost emoţionant până la lacrimi http://www.cinemarx.ro/......10093.html

3 răspunsuri:
| 4LeafCloves explică:

Nu este The notebook.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

The strange story of benjamin button sau The notebook!