| MiroNnN a întrebat:

Am visat aseara ca, eram de mana cu un baietel in varsta de vreo 7-8 ani, mergând cu el intr-un spital, abandonat. Mergand incet cu el de mana pe un hol intunecat, eu stiam ca v-a urma ceva groaznic cu el, o operatie dureroasa care il va face sa sufere. El nu stia ce se v-a intampla, era bucuros ca eram cu el, radea si zambea la mine si m-a intrebat daca ma voi intoarce inapoi dupa el, nu am putut sa i raspund nimic, apoi m-am trezit. Poate sa mi spuna cineva ce ar putea insemna asta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu inseamna nimic, este un vis de noapte si atat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Visele nu inseamna nimic mai terminati cu superstitiile astea, ce crezi ca tot ce visezi inseamna ceva? Da, prostii cosmaruri vise urîte nimic deosebit, toti visăm nu doar tu, dar tu vrei semnificatii nu inseamna absolut nimic.

| doctorandus a răspuns:

Dap, de data asta sunt de acord cu Jassmina. Nu se intampla prea des.

| Mayhem666 a răspuns:

Inseamna sa o iei mai usor cu filmele de groaza.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca ti spun ce am visat eu in toti anii mei, se umple TPU-ul de intrebari din astea.

| Catalin77945 a răspuns:

Doar un vis, be calm

Răspuns utilizator avertizat
| Mtoni a răspuns:

Visele ne produc emoțiile pe care trebuie să le simțim pentru a ne elibera și crește sufletește.