| Ady_5089 a întrebat:

Am windows 7 si vreau sa gasesc fisierul appsata. Am vazut pe you tub un fel de ajutor dar nu stiu cum ii apare o bara sus cu tools file edit view si help. Stiti alata metoda pentru a gasi fisierul AppData?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

My Computer (deschizi) - Organize (sus, stanga) - Folder and Search options - View (al doilea tab) - Advanced Settings: Hidden files and folders - bifezi "Show hidden files, folder and drives.

Apoi:
Computer - Local Disck (Chappy - Users - "Userul tau"- AppData
"Userul tau" = numele userului (calculatorului) pe care l-ai dat tu