| 8mariastar a întrebat:

La Mozila Firefox in bara de meniuri un de afla close...,Am vazut la unele apare Butonul Firefox care aduna File,Edit,View,History,Bokmarks,Tools,Help itr-un singur buton acesta este Butuonul Prtocaliu Firefox dar eu nu-l am si nu stiu cum sa-l bag ca sa-mi apara in loc de Etir, File? Va ROG.DAU FUNDA! E URGENT

Răspuns Câştigător
| agent003 a răspuns:

Unde vezi butonul cu casuta ( buton de accesare a paginii de start,) apasa click dreapta si selecteaza bara meniului astfel va aparea butonul portocaliu

1 răspuns: