| danielalex a întrebat:

Am zgariat cadranu de la ceas, exista o solutie pentru asta?

6 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Da, mergi la ceasornicar si iti schimba cadranul.

| danielalex explică (pentru TiffanyღBJ):

Nu prea am incredere in ceasornicari, ceasul e calvin klein si cine stie ce **** de cadran imi pune

| LissaLy a răspuns (pentru danielalex):

Hmm.

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru danielalex):

Te inteleg. Cauta o reprezentanta Calvin Klein atunci ca sa fii sigur ca iti pune un cadran original.

| Ekcstsy a răspuns (pentru danielalex):

Poti opta pentru un cadran la fel ca si celalalt. Daca este cu lupa este bun. du-te cu incredere la un ceasornicar ca nu vei regreta. Oricum nu dureaza mult ca sa il schimbe si poti sta acolo pana ce il schimba. Daca este zgariat recent se vede foarte tare dar cu timpul, nu se va mai vedea. Daca e o zgarietura mare sau eventual crapat nu prea ai ce face decat sa il schimbi. Eu am un Casio si l-am zgariat de multe ori dar acum se vede doar cand il orientezi spre lumina.

| LissaLy a răspuns:

Nu prea cred ca exista o solutie, numai daca mergi undeva cu el sa ti-l repare happy