| anonim_4396 a întrebat:

Hy TPU. Am un SmartPhone cu touch. Si l-am cam zgariat pe Ecran. exista vre-o solutie speciala ceva? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune-i folie.Nu exista asa ceva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă există să-mi spui și mie.
Aici vorbim de zgârieturi, nu de pete!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
În afară de să îi pui o folie protectoare, nu ai ce face.
Te pup!

| xDr0gs a răspuns:

Mergi la un service de telefoane.Mie mi-a dat cu niste ceara si nu s-a mai vazut asa tare.Iar dupa aceea pune o folie de protectie!

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Despre ce solutie poate fi vorba? E zgariat nu murdar. Deci nu ai incotro.

| Gotdns a răspuns (pentru SyncMasterSA300):

Am gasit o solutie speciala. Se numeste DISPLEX happy

| LexaHD a răspuns:

Daca ai garantie la el, fugi si schimba-l. Sau daca nu, cumpara-ti alt ecran.

| Pogonici a răspuns:

Sa ii pui folie sa nu se mai zgarie.Nu ai ce sa ii faci altceva sorry