| celmaitare a întrebat:

Anu asta am orarul la facultate f nasol.am curs apoi 2 ore pauza iar apoi iar alt curs. in acea pazua nu pot merge acasa pentru ca stau destul de departe de centru si apoi cand as ajunge acasa ar trebui sa plec iar inapoi spre facultate. ce sa fac in alea 2 >ore? am tot iesit cu colegii, dar nu prea imi permit sa mananc in oras zilnic ca este destul de scump. mersi mult.

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Dar cursul ala de dupa pauza e obligatoriu? Se face prezenta? Normal ar trebui sa nu, dar avand in vedere ca am trecut si eu prin asta, mai sunt unii profi care face. Daca nu e obligatoriu fa si tu cu schimbul cu un/o coleg/a. Intr-o saptamana stai tu, cealalta respectivul/a. Ca sa nu te plictisesti ia-ti laptopul daca ai, pierzi atfel vremea, sau plimba-te pe ici colo. Eu ma mai duceam in parcuri. Succes la rezistat. happy

| Ervin a răspuns:

Stai. citeşte o carte. învaţă. nu trebuie neapărat să faci ceva

| CarmenR a răspuns:

Poti sa bei doar un ceai sau cafea cu colegii, sa va plimbati, mergeti la biblioteca, la internet, prin magazine.

| aaaa12345 a răspuns:

Si mama tot asa si trebuie sa astepte la scoala ca ba ca nu are voie stai prin parc inveti stiu ca e scump minim 8 ron trebuie sa ai la tine funda ☻☺

| Atotstiutorul a răspuns:

Stai in clasa sunt sigur ca mai stau si altii

| oanna_4635 a răspuns:

Ia-ti lepotopul cu tine (daca ai)
invata
citeste