| Gorgeous1999 a întrebat:

Aplicatia Wish (shopping online ) e sigura? Adica produsele chiar sunt acelea si chiar la acel pret?

Răspuns Câştigător
| maryjane11dd a răspuns:

Produsele de pe wish variaza de la vanzator la vanzator, unele ajung mai repede unele mai greu, unele sunt la fel ca in poze unele nu, iti recomand grupul de pe Facebook TOTUL DESPRE WISH cel cu 6.000 si ceva de membri, acolo vei afla tot ce vrei sa stii. O zi buna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... de pe wish nu mi.am comandat crying dar iti poti comanda dupa Aliexpress este mai sigur si produsele iti vin destul de repede❤❤ sper ca te am ajutat

| Gorgeous1999 explică (pentru anonim_4396):

Si cat costa transportul? Si daca imi iau mai multe produse platesc pentru fiecare in parte taxa de transport?